Operaitvní leasing

Jaké jsou výhody služby operativního leasingu?

Čekáte na dodání vozu na operativní leasing? K pronájmu vozu využijte služeb půjčovna aut Praha.  Jako jediní nabízíme online monitoring a elektronickou knihu jízd ke každému vozu nyní ZDARMA. V čem dalším můžete najít výhody operativního leasingu? V první řadě je to úspora finančních prostředků (nákup vozu či akontace), neplatíte žádné poplatky při uzavření smlouvy, garance stejné výše splátky po celou dobu trvání smlouvy. Další výhodou je, že se o vůz staráme my. Pro Vás to znamená, že jen jezdíte a o nic se nestaráte. V případě problému vše vyřídíme za Vás.

Co vše služba zahrnuje?

Pořízení vozu a jeho přípravu do provozu necháte na nás. Na Vás je pouze si vůz vybrat nakonfigurovat a o zbytek se postaráme my. Nastal nějaký problém s vozem? Nehoda či porucha? Ani v tomto případě žádný problém. Všechny vozy, které poskytujeme na operativní leasing mají automaticky ve službě zahrnuty asistenční služby včetně přistavení náhradního vozu a odtahu nepojízdného či jinak poškozeného vozu. Máte obavy, že bychom Vás při nehodě sedřeli z kůže? Nemějte, všechny vozy jsou pojištěné jak povinným pojištěním tak i havarijním a je pouze na Vás jak velkou spoluúčast si zvolíte. 

Dost už ale bylo o nehodách a nepojízdných autech. Nyní se pojďme podívat co dalšího služba operativního leasingu zahrnuje. Dálniční známka, silniční daň, letní a zimní pneumatiky, pravidelný servis, mechanické zabezpečení vozu, GPS monitoring, atd. to všechno operativní leasing zahrnuje. V případě nějakého speciálního požadavku jsme ochotni ho zařídit. 

Jaké vozy nabízíme?

Specializujeme se primárně na vozy koncernu. To znamená vozy značky Škoda, Volkswagen, Seat, Audi. Ostatní značky a typy vozidel ale rádi zprostředkujeme také. Máte nějaký konkrétní dotaz nebo Vám není něco jasné? Neváhejte nás kontaktovat na emailu a nebo nám rovnou brnkněte.