Co děláme?

Náš pneuservis Praha Vám namontuje či demontuje pneumatiky z jakéhokoliv vozu. Máte osobní automobil, SUV nebo dodávku? U nás žádný problém. Provádíme pneuservis všech vozidel. Máte či měli jste defekt pneumatiky? I s tímto problémem si poradíme, stačí když zavoláte a naši technici se o všechno postarají. Náš výjezdový tým přijede na Vámi určené místo a pomůže Vám s výměnou či opravou ucházející pneumatiky. Opravujeme pneumatiky všech výrobců, při neopravitelných závadách Vám nabídneme nové pneumatiky. 

Jak to děláme?

Náš firemní pneuservis je vybaven moderním vybavením. Pracovníci pneuservisu mají vysoké kvalifikace, vždy vám odborně a ochotně poradí.  Pro naše zákazníky nabízíme sezónní skladování pneumatik včetně disků. Veškeré úkony lze provádět na počkaní. Vy si mezitím můžete vychutnat kávu, kterou od nás dostanete zdarma.

Nemáte kde uskladnit Vaše kola a pneumatiky?

Nyní už ano. Nabízíme uskladnění pneumatik včetně disků za sezónní poplatek a jejich kompletní čištění před samotným uskladněním. Nevíte jaké pneumatiky či disky jsou vhodné pro Vašeho čtyř kolového miláčka? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám s výběrem ochotně pomůžeme a navrhneme několik cenových nabídek.

Pneuservis Praha JSCAR má své široké nabídce služeb PickUp servis. Co to znamená? Naši technici si přijedou pro Váš vůz, kde si ho od vás převezmou a odjedou s ním do naší pobočky na Praze 4. Udělají vše potřebné a následně Vám ho zase vrátí na Vámi uvedenou adresu.